Mod de plata pentru etapa dresaj canin

Dresaj

Firma incheie un contract de colaborare cu dumneavoastra, in care este specificata etapa de dresaj, data incheierii contractului, suma de plata si garantiile oferite de catre Scoala de dresaj caini Pipera-Tunari Ilfov

 


 

Vanzari de caini

In cazul in care doriti sa cumparati un catel, va trebui sa achitati 50% din suma ca avans, iar restul la primirea catelului. Se incheie un contract in doua exemplare, pentru fiecare in parte, pentru a avea garantia ca primiti catelul la termen.

Termenul de predare este de 7-14 zile!

 


 

Plimbari

Plata se va face lunar, in avans pe luna respectiva.Sau la grupa comuna pe sedinta de dresaj.

Dresajul la grupa comuna,proprietarul are posibilitatea sa lucreze personal cu cainele sub indrumarea mea.

 


Preturile practicate sunt foarte avantajoase pentru dumneavoastra!

 

Dati-i cainelui dumneavoastra o sansa de a deveni mai bun!

Suna acum. Consultanta gratuita - 0764 144 144