Dog-Sitter – îngrijire în absența stăpânului

Atunci când nu poți lua câinele cu tine într-o călătorie ne ocupăm noi să aibă tot ce îi trebuie. Serviciul de dog-sitter se adresează stăpânilor care au nevoie de garanția unei îngrijiri profesionale a câinelui în timpul absenței. Noi avem specializarea necesară pentru a oferi câinelui o hrană echilibrată, un program sănătos de plimbare și mișcare, precum și condiții de socializare cu alți câini.

În același timp, ne adresăm și stăpânilor ocupați care nu au timpul liber necesar plimbării câinelui. Astfel câinele devine sedentar și poate dezvolta probleme de sănătate, de aceea, propunem un serviciu exclusiv de plimbări prin care asigurăm câinelui necesarul de mișcare.

Zone de lucru

Sector 1 - Baneasa, Herăstrău, Aviației, Floreasca, Primăveri, Aviatorilor, Ilfov Pipera, Tunari, Otopeni, Corbeanca, Snagov, Saftica, Balotesti, Ghermanesti, Sector 2 Colentina, Fundeni, Obor

Dati-i cainelui dumneavoastra o sansa de a deveni mai bun!

Suna acum. Consultanta gratuita - 0764 144 144
whatsapp