Vanzari de caini si consultanta canina

Catei provin din linie germana si irlandeza, au pedigree de tip A, carnet de merite, carnet sanatate, microcip, 2 vacinari si 2 deparazitari interne. Parinti puilor au la baza un numar de arbitari in expozitii canine de frumusete si lucru originea puilor, parintilor nu provin din ungaria.

Aici gasiti orice rasa de caine doriti!

Cateii sunt deparazitati si vaccinati, cu pedigree. In functie de rasa, se vor livra in 3-14 zile. Este posibila si achizitionarea din strainatate. Rasele de caini mai uzuale sunt:

  • ciobanesc german
  • dog bordeaux
  • dog argentinian
  • bullmastiff
  • mastiff englez
  • rottweiller
  • golden retriever
  • labrador retriever
  • cocker american
  • bichon maltez

Pentru rasele mai putin uzuale, livrarea se va face in limita posibilitatii de gasire.

 


Consultanta la achizitionarea unui pui
Acord asistenta in achizitionarea unui pui dintr-un cuib, facand o serie de teste cu puii pentru a alege cel mai potrivit caine pentru dumneavoastra. Alegerea unui pui se va face cu ajutorul meu si al viitorului stapan, in functie de mediul unde va trai cainele si de temperamentul stapanului, pentru ca animalul sa fie corespunzator din toate punctele de vedere (atat fizic cat si psihic).

Dati-i cainelui dumneavoastra o sansa de a deveni mai bun!

Suna acum. Consultanta gratuita - 0764 144 144